НАШІ ЦІЛІ:

icon

Реалізувати якісні та цікаві проєкти, працюючи на репутацію, а не на банківський рахунок.

icon

Здійснювати постійну соціальну активність, облагороджуючи своїми проєктами інфраструктуру та ландшафти України.

icon

Завдяки унікальності проєктів та професійному підходу до процесів будівництва, сприятиме підвищенню рівня якості об'єктів на ринку в цілому.

Ми впевнені, що стабільний розвиток компанії можливий лише за дотримання інтересів усіх, хто бере участь у формуванні кінцевого результату її роботи: акціонерів, персоналу та менеджменту, постачальників, клієнтів та суспільства.

Група компаній DeVision дотримується принципів корпоративного управління, якими керуються найбільші світові корпорації, а свої відносини із суспільством будує на засадах прозорості та інформаційної відкритості.

Ми вважаємо, що саме цей підхід до роботи та високий професіоналізм нашої команди дозволив нам зайняти гідну позицію серед найбільших девелоперських компаній України.

Ми відкриті до співпраці та постійно шукаємо нові можливості для реалізації великої кількості якісних та цікавих проєктів.

Саме тому, ми готові залучати інвесторів з усього світу, гарантуючи якісне виконання спільних проєктів та правове вирішення всіх питань.
Зверніться до департаменту зв'язків з інвесторами, якщо Вас зацікавила перспектива співпраці або у Вас є цікавий проєкт, який Ви хочете запропонувати нам.

Бараннікова Ірина

Ірина Бараннікова

Illustration

Контактні дані:Тел: +38 (044) 277-77-06Факс: + 38 (044) 277-77-05

Україна, Київ,
Столичне шосе,
БЦ "Європа", 21 поверх

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.