Центр СтилюДомосфера

Торговий центр «Домосфера» – перший об'єкт багатофункціонального комплексу «Столичний» – ведений в експлуатацію у травні 2009 року, та успішно працює, міцно зайнявши свою нішу на ринку та користуючись стабільною популярністю серед цільової аудиторії з високим рівнем достатку.
«Домосфера» - торговий комплекс європейського рівня, в якому втілено цілу низку новітніх дизайнерських, архітектурних і технологічних інновацій. Торговий центр розташований у найвдалішому місці з погляду його концепції: "стильні та модні товари та послуги premium-класу для сім'ї та вдома".

Бутики, представлені в "Домосфері", спеціалізуються на продажу елітних та брендових меблів, побутової техніки та декору для дому, кераміки та сантехніки, текстилю та посуду. Це єдиний в Україні торговий центр, де на одній площі зібрані найвідоміші та найпопулярніші бренди у світі інтер'єрного дизайну та декору, твори архітекторів-дизайнерів зі світовим ім'ям: Арне Якобсена, Філіпа Старка, Ле Корбузьє, Вернена Пантона, Роберто Каваллі та ін. того, в ТЦ успішно працюють кілька преміальних ресторанів та барів, бутіки з брендовим одягом та аксесуарами, магазин нішевої парфумерії, салон краси, маркет фермерських та делікатесних продуктів.

На регулярній основі в ТЦ проводяться різноманітні закриті заходи, презентації та концерти для клієнтів. ТЦ «Домосфера» активно реалізує соціально-культурні проекти, що підтримують українську культуру та традиції: «Щирі», «Заквітчані», «Було де не було», «Український супергерой».

Район: Голосіївський

Загальна площа: 30 540 кв.м.

Парковка: власна на 400 машиномісць

Домосфера в Instagram:
Контактні дані:
Тел: +38 (044) 277-77-06
Факс: + 38 (044) 277-77-05
Україна, Київ,
Столичне шосе,
БЦ "Європа", 21 поверх
Поставте будь-яке питання,
ми відповімо Вам якнайшвидше:
© 2022 - devision.com.ua company De Vision.Construction and operation of real estate objects 2006-2017